Menumaster MRX 51 ve Jet 514 Hızlı Pişirme Fırını - Turbo fırın - Hotel Restoran Cafe Marketi...

Makaleler » Horecamark Blog » Menumaster MRX 51 ve Jet 514 Hızlı Pişirme Fırını - Turbo fırın

Menumaster MRX 51 ve Jet 514 Hızlı Pişirme Fırını - Turbo fırın

Menumaster MRX 51 Hızlı Pişirme Fırını - Turbo fırın

 

Menumaster MRX serisi turbo fırınlar kolay kullanımları sayesinde mutfakta bir şef bulunmasa bile yüksek kalitede sonuçlar verir. MRX kahve dükkanları, restoranlar, barlar, küçük marketler, sağlık hizmeti veren yerler, otel oda servisi, snack barlar ve fast food restoranlar için uygundur.

MRX serisi Menumaster yüksek hızlı turbo fırınlar üç farklı pişirme teknolojisi kullanır: Impingement –yani sıcak havanın yiyeceğe üflenmesi-, Konveksiyon -yani sıcak hava dolaşımı- ve Mikrodalga Desteği. Bu sayede MRX sıradan bir fırına kıyasla 15 kat daha hızlı pişirme yapabilir.

Örnek vermek gerekirse, normal pişirme yöntemleriyle 20 dakikaya pişirilebilecek olan 30 cm’lik bir pizza, MRX52 modelinde 2 dakika 50 saniyede pişer.

Farklı teknolojilerin aynı anda kullanıldığı bu kombine pişirme teknikleri mutfağınızın küçük bir bölümüne yerleştireceğiniz yüksek hızlı turbo fırın ile menü seçeneklerinizi arttırmanıza ve yüksek miktarda üretim yapmanıza olanak sağlar. Bu farklı teknolojiler kendi içlerinde ayarlanabilirdir. Örneğin, sıcak hava ısısını veya mikrodalga ışın gücünü ayarlayabilir, pişirmekte olduğunuz yiyeceğe uygun pişirme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Kombine pişirme teknolojileri bütün bunlara ek olarak zamandan ve enerjiden tasarruf edilmesini sağlar. Üstelik hiçbir ürün için ön-pişirme gerekmez!

 

MRX serisi fırınlar aynı zamanda Ventless sertifikasına sahiptir, yani fırının içinde oluşan kokular filtrelenerek temizlenir. Bu sayede masraflı havalandırma sistemlerine ihtiyacınız kalmaz.

MRX serisi fırınlarda Gerçek Dokunuş HD Dokunmatik Ekran bulunmaktadır. Bu ekran tamamen kişiselleştirebilir olup 7 inç boyutuna sahiptir. Bu ekrandan 25 farklı arayüz dili arasından seçim yapılabilir. MRX ayrıca Wi-Fi, kablolu internet ve USB imkânları sunar.

MRX on-demand pişirme olanağı sunar ve pişen yemeğin güvenli şekilde alınabilmesi için fırın kapağı pişirme yüzeyinden çok aşağıya kadar açılır. MRX aynı zamanda temizlemesi kolay bir cihazdır: iç yüzey yapışmaz malzemeyle kaplıdır, pişirmelerin ardından hızlıca soğuyarak temizleme imkanı oluşturur ve Ventless filtrelerinin kirlenmesi durumunda kullanıcıyı bilgilendirir. Bu filtreler temizlenip tekrar kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

 

Elektrik Bağlantısı: 220 V ~ 1N

Mikrodalga Güç: 1.000 Watt

Konveksiyon Güç: 3.000 Watt

Ağırlık: 53 kg.

İç Ölçüler: 312 x 178 x 312 mm.

Ölçüler: 358 x 743 x 578 mm.

 

 

Menumaster Jet 514 Hızlı Pişirme Fırını - Turbo fırın

 

Menumaster yüksek hızlı turbo fırınlar tüm pişirme ihtiyaçlarınız için güç ve hızı birleştiriyor. Farklı boyutlar ve kapasitelere sahip olan farklı Menumaster modelleri aynı zamanda farklı teknolojiler kullanıyor. Böylece her ihtiyaca yönelik bir başka Menumaster ortaya çıkıyor. Menumaster JET serisi fırınlar barlar, kafeler, marketler ve pastaneler gibi yoğun kullanım olan alanlarda kullanılabilir.

JET serisi Menumaster yüksek hızlı turbo fırınlar iki farklı pişirme teknolojisi kullanır: Konveksiyon -yani sıcak hava dolaşımı- ve Mikrodalga Desteği. Bu sayede JET sıradan bir fırınla kıyaslandığında modeline bağlı olarak 4 ila 10 kat daha hızlı pişirme yapabilir.

Örnek vermek gerekirse, normal pişirme yöntemleriyle 20 dakikaya pişirilebilecek olan 30 cm’lik bir pizza, JET514 modelinde ise 5 dakikada pişer.

JET serisi fırınlarda dokunmatik ekran ve USB bağlantı noktası mevcuttur. Dokunmatik ekran sezgisel ve kolay kullanım için tasarlanmıştır. 100 tarife kadar hafızada saklanabilir ve dört düzeyli pişirme seçenekleri vardır.

Menumaster JET fırınların kapakları 90 dereceden fazla bir açıyla açılarak pişirme alanına tam erişim sağlar. Bu pişirme boşluğu 34 litrelik hacme sahiptir. Fırın boşluğunda her pişirmede istikrarlı sonuçlar alınabilmesi adına tek tepsi rafı bulunur. Fırın kapağı ve iç yüzeyi paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Izgara tepsisi ile et, balık ve tavuk gibi ürünleri ızgarada pişmiş hissi. 34 lt. iç hacim / iç kabin ölçüleri: 330 x 381 x 267 mm 4 kademeli pişirme 11 ayrı güç seviyesi. Katalizatörlü modellerde baca sistemine gerek yoktur, havayı kendi kendine yok eder. 2 magnetronlu, 2 dönerli anten sayesinde tavandan frekans yayma Temizlenebilir, sinyal veren hava filtresi. İçi dışı paslanmaz çelik, paslanmaz çelik bitişli dış gövde. Katalitazörsüz Modeldir.

 

Elektrik Bağlantısı: 220 V ~ 1N

Mikrodalga Güç: 1.400 Watt

Konveksiyon Güç: 3.680 Watt

Ölçüler: 489 x 673 x 460 mm.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Horecamark,
Mutfak Ekipmanları, Kafe & Bar, Kahve Ekipmanları, Büfe, Servis & Sunum Ekipmanları üretimi ve tedariğinde 20 yıllık tecrübeye sahip bir ekip ile 2017 yılından itibaren sektörüne farklı bir anlayış getiren Gastroplanet A.Ş. 'nin Hotel-Restaurant-Cafe ekipmanları Marketi olma vizyonu ile yola çıkmış satış platformudur.
Horecamark platformunun içinde yer aldığı Gastroplanet, Dinamik ve geniş vizyonlu bir ekip ile iş ortaklarına her türlü konuda çözümler sunmaya odaklanmış, yenilikçi tasarım, ürün ve uygulamaları ile kısa süre içinde adını geniş kitlelelere duyurmuş bir tedarik ve çözüm ortağıdır.
Geçtiğimiz yıllarda Türkiye'de hızla gelişen Kafe - Restoran ve Otelcilik (HoReCa) sektörlerinde ihtiyaçlar hızla artarken, yatırımcılar daha ekonomik, daha ergonomik, daha işlevsel ama bunların hepsinin yanı sıra “daha kaliteli” çözümler aramaktadır.
Bu noktada temsil ettiği markalar ve geliştirdiği hizmet kalitesi ile Horecamark & Gastroplanet A.Ş. oluşumu, “Çözüm Ortağınız” sloganıyla Endüstriyel Mutfak, Kafe, Bar, Barista Ekipmanları, Açık Büfe, Banket ve Sunum alternatifleri, Anahtar Teslim Projelendirme ve Satış Sonrası Teknik Destek Hizmeti … gibi pek çok alanda gelişmeye ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya devam etmektedir.

Alışveriş Sepetim

yeni 3