La Cimbali M39 Dosatron DT/2 RE 2 Gruplu Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi (Fiyat Sorunuz) - Fiyat Sorunuz + KDV

La Cimbali M39 Dosatron DT/2 RE 2 Gruplu Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi (Fiyat Sorunuz)

Ürün Kodu: #0001054

Marka: La Cimbali

star star star star star 0 Değerlendirme
{%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL Fiyat Sorunuz TL
Havale/Eft Ödeme ile % 3 İNDİRİM Fiyat Sorunuz TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

TELEFONDA SİPARİŞ VER

08505150770

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ücretsiz Kargo
En geç 29 Nisan, 2024 Pazartesi günü kargoda.

La Cimbali M39 Dosatron DT/2 RE 2 Gruplu Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi

 

Kalite ile Diyaloğunuz, Akıllı Çözümler

Espresso dünyasına ve bu dünyaya özel ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış olan La Cimbali M39 RE, daha da gelişerek yepyeni yeni-nesil teknolojiler içeriyor ve böylece performansını ve fonksiyonlarını sonraki adıma taşıyor. Üstelik La cimbali M39 RE, tüm arayüzlerinin telemetri sistemi sayesinde Wi-Fi Kit ile yönetilebilmesine olanak sağlıyor.

Patentli Grup Teknolojisi

La Cimbali M39 Dosatron, La Cimbali patentli grup teknolojisi sayesinde şebekeden aldığı soğuk suyu grup başlığından geçirerek hem boyler içerisine suyun tamamen soğuk girmesini engeller, ön ısıtma yapar hem de soğuk su ile grup ısısını düşürüp aşırı ısınmayı engelleyerek kahvenizin yanmasını ve istenmeyen tatları engeller.

Daha çok seçim, Daha çok başarı

Barista’nın çıkarabileceği süt bazlı içecek seçeneklerini çoğaltmak ve yüksek kalitede süt kremasını garanti edebilmek için, La Cimbali M39 RE ’yi yeni TURBOSTEAM Milk4 Cold Touch buhar çubuğu ile donattı. Bu sayede baristalar –aynı miktarda süt ile- 4 farklı miktarda krema elde edebiliyorlar: Kremasız sıcak süt, Az kremalı süt, Standard krema ve Bol kremalı süt. Bunlara ek olarak TurboSteam Milk4 buhar çubuğu 4 delikli sistemi sayesinde küçük miktarlardaki sütü de krema yapabilme özelliğine sahiptir. Cold Touch özelliği ile de çalışma esnasında buhar çubukları el yakmaz ve temizliği bir o kadar kolaydır.

Yeni Tasarım, Yeni Fonksiyonlar

La Cimbali M39 RE ’nin odağında işlevsellik var. Her yönü ile zarif ve işlevsel tasarımı ile La Cimbali M39 RE, Baristalara her işlemde kontrolü tamamen ele alma fırsatı veriyor; böylece baristalar müşterilerine en üst kaliteyi hızlı, isabetli ve en az hatayla sağlayacak şekilde çalışmaları için gereken imkânı buluyorlar. La Cimbali M39 RE ’nin gövdesi için geliştirilen Yeni bir Mat Siyah tasarımının yanı sıra bu yeni espresso makinesini ön ve arka kısımlarında bulunan satine paslanmaz çelikten hazırlanmış kısımlar süslüyor.

Bluetooth Bağlantı

La cimbali M39 RE ’yi Magnum on Demand Touch kahve öğütücüsünde opsiyonel bulunan kit ile kablosuz bağlantı üzerinden eşleştirin ve kahvenizin mükemmel şekilde öğütüldüğünden emin olun. Bluetooth teknolojisi sayesinde M39 RE ve öğütücü arasında sürekli bir iletişim gerçekleşir ve kahvenin en uygun şekilde çıkarılması için gereken tüm kalibrasyonlar, kullanıcı müdahalesine gerek olmadan yapılır. Gün içerisinde her espresso yapımı sonrası bu özellik sayesinde değirmeniniz kendini önceden belirlenmiş reçeteye uygun kahveyi verebilmek için incelik/kalınlık ayarı yapar. Bu sayede mükemmel öğütme ve uygun miktar kullanılarak her defasında aynı kalitede mükemmel espresso hazırlanmış olur.

USB Veri Aktarımı

USB girişi sayesinde kullanıcılar bir USB bellek kullanarak verileri tek bir tuşla indirebilir, reçeteleri diğer espresso makinelere aktarabilir ve espresso makinesinin yazılımını güncelleyebilirler.

Wi-Fİ Kit – Telemetri

Wi-Fi bağlantısı ile espresso makinesi müşteri hizmetlerine bağlanarak verileri ve istatistikleri paylaşabilir. Bu verilerden yola çıkılarak ihtiyaç duyulduğunda müşteri hizmetlerinden çok hızlı şekilde yanıt alınabilir ve daha kaliteli bir şekilde yardımcı olunması amaçlanır.

Thermodrive Sistemi

Thermodrive bir ısı dengesi düzenleme sitemidir ve kullanıcıya demleme ısısını kullanılan kahveye ve talep edilen içeceğe uygun olacak şekilde kontrol etme imkânı sunar. Bu sistem sayesinde her grup başlığının ısısını ayrı ayrı yaralayabilir ve espresso’nuzun tat profilini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sadece teknik ekip tarafından değil Izgara altı vanaları sayesinde kullanıcı tarafından da kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Bu sayede grup başlıklarının ısı dengesini kontrol altında tutarsınız ve kahvelerinizin yanmasını engellersiniz.

Enerji Optimizasyonu

Smart Boiler akıllı boyler teknolojisi sayesinde boyler içersindeki basınç sabit tutulur, böylece bir yandan enerji tasarrufu yaparken bir yandan da maksimum buhar üretim kapasitesi garantilenmiş olur. Bunun yanısıra özel termal boyler ceketi ile de desteklenir. Akıllı boyler teknolojisi sıcak su ve buhar performansını yükselten, boyler içerisindeki su döngüsünü sağlayan ve mükemmel bir fincan kahvenin temel taşlarından biri olan net ısı dengesini sağlayan gelişmiş bir teknolojidir.

Enerji Tasarrufu

Enerji Tasarrufu modu sayesinde boyler basıncı espresso makinesi uzun bir süre kullanılmayacağı zamanlarda düşürülür. Bu özellik barista tarafından OK tuşuna 3 saniye basılı tutmak suretiyle aktifleştirilebilir. Bunun ardından herhangi bir tuşa basmak espresso makinesini 60-90 saniye içerisinde yeniden kullanıma hazır hale getirecektir. Ayrıca Gece boyu Enerji Tasarrufu modu sayesinde makine tam olarak kapatılmadan, rezistansı aktif tutmak sureti ile boyler’i 0.2 bar basınçta tutulabilir.

Geliştirilmiş Isı Yalıtımı

La cimbali M39 RE Dosatron’ un boyler’i yüksek yalıtımlama oranına sahip özel bir materyal ile kaplanmıştır. Böylece suyu kaynatmak için gereken enerji azalır ve hem boyler’in hem de rezistansın yıpranması önlenir.

Ruv Eco Teck

La cimbali M39 RE’de Cimbali Group patentli özel Ruv eco Teck teknolojisi bulunmaktadır. Ruv eco Teck bir kaplama teknolojisidir ve espresso makinesinin su veya buhar ile temas eden tüm yüzeylerinin özel bir materyal ile kaplanması şeklinde uygulanır. Bu sayede espresso makinesinin servis ettiği içeceklerin içerisine metal parçacıklarının karışması önlenerek maksimum düzeyde besin güvenliği sağlanmış olur.

TurboSteam Milk4 Could Touch

Standart TurboSteam modellerinin hava ile karışık buhar püskürtme özelliğine ek olarak, yeni TurboSteam Milk 4 küçük miktarda sütü köpürtmeye veya ısıtmaya yarayan delikli bir ağızlığa sahiptir. Bu ağızlık gıdaya uygun materyallerden üretilmiştir ve kolay sökülebilip takılabilir, böylece ağızlık teknik servise gerek olmadan, barista tarafından kolayca değiştirilebilir. Gıdaya uygun materyal geleneksel çelik buhar çubuklarına kıyasla daha kolay temizlenir. Buhar delikleri çubuğun yan taraflarında bulunur ve bu sayede süt emülsiyon kalitesi yükselir. TurboSteam Milk4, 4 farklı süt hazırlama yöntemine sahiptir be butonlar aracılığı ile ayarlabilir. Ayrıca 5. tuş olan buhar tuşu ile manuel bir buhar çubuğu gibi buhar üretimi sağlanabilir.

Hijyen Kontrol Altında

La Cimbali M39 RE Espresso Makinası ‘nın çalışma alanı paslanmaz çelikten yapılmıştır ve hem otomatik hem de yarı otomatik yıkama sistemine sahiptir. Bu sistem bir tuş aracılığı ile çalıştırılabilir ve arayüz ile yönetilir.

 

Güç: 4200 – 5000 W
Enerji: 380-415V3N~ 50-60Hz
Grup Sayısı: 2
Sıcak Su ve Buhar Boyleri: 10 lt.
Heat Exchanger Kapasitesi: 220 ml. x 2
Grup Boyler Teknolojisi: Heat Exchanger
Pompa Tipi: Prinç Pompa
Akıllı Boyler/Smart Boyler: Var
ThermoDrive: Var
Mixed Service Water: Var
Kazan Isı Yalıtımı ve Kaplama: Var
Ekstra Isı İzolasyon Kılıfı: Var
Dokunmatik Ekran: Yok – 5 Butonlu
Dijital Ekran: Var
Enerji Tasarrufu ve Eko Modu: Var
Ruv Eco Teck: Var
Fincan Isıtıcı: Var – Ayarlanabilir
Otomatik Yıkama: Var
Led Aydınlatma: Var
Telemetri/Uzaktan Kumanda: Opsiyonel
Usb Girişi Veri Aktarımı: Var
Bluetooth Bağlantı: Opsiyonel
Turbosteam Milk4: Var
Tall Cup / Yüksek Şase: Var
Sıcak Su Musluğu: Var – Ayarlanabilir
Buhar Çubuğu: 1 Adet Turbosteam Milk4 el yakmayan fiber kaplamalı buhar çubuğu ve 1 Adet standart buhar çubuğu
Renk Seçenekleri: Mat Siyah
Ağırlık: 86 kg.
Ölçüler: 855mm x 570mm x 597mm
Havale / EFT (%3) :Fiyat Sorunuz TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Horecamark,
Mutfak Ekipmanları, Kafe & Bar, Kahve Ekipmanları, Büfe, Servis & Sunum Ekipmanları üretimi ve tedariğinde 20 yıllık tecrübeye sahip bir ekip ile 2017 yılından itibaren sektörüne farklı bir anlayış getiren Gastroplanet A.Ş. 'nin Hotel-Restaurant-Cafe ekipmanları Marketi olma vizyonu ile yola çıkmış satış platformudur.
Horecamark platformunun içinde yer aldığı Gastroplanet, Dinamik ve geniş vizyonlu bir ekip ile iş ortaklarına her türlü konuda çözümler sunmaya odaklanmış, yenilikçi tasarım, ürün ve uygulamaları ile kısa süre içinde adını geniş kitlelelere duyurmuş bir tedarik ve çözüm ortağıdır.
Geçtiğimiz yıllarda Türkiye'de hızla gelişen Kafe - Restoran ve Otelcilik (HoReCa) sektörlerinde ihtiyaçlar hızla artarken, yatırımcılar daha ekonomik, daha ergonomik, daha işlevsel ama bunların hepsinin yanı sıra “daha kaliteli” çözümler aramaktadır.
Bu noktada temsil ettiği markalar ve geliştirdiği hizmet kalitesi ile Horecamark & Gastroplanet A.Ş. oluşumu, “Çözüm Ortağınız” sloganıyla Endüstriyel Mutfak, Kafe, Bar, Barista Ekipmanları, Açık Büfe, Banket ve Sunum alternatifleri, Anahtar Teslim Projelendirme ve Satış Sonrası Teknik Destek Hizmeti … gibi pek çok alanda gelişmeye ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya devam etmektedir.

Alışveriş Sepetim